✓ Turime vietoje!

1 oz. Somalio Dramblys sidabrinė moneta 2023

37.08 

Turime

Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Produkto aprašymas:

Pavadinimas: 1 oz. Somalio Dramblys sidabrinė moneta 2023
Medžiaga: Grynas sidabras (99.9% grynumo)
Svoris: 1 oz (31.1 g)
Skersmuo: 39 mm
Metai: 2023
Kilmės šalis: Somalis
Nominalas: 100 šilingų

Prekės ypatybės:

  1. Unikalus dizainas: Ši nuostabi 1 oz. sidabrinė moneta 2023 metų leidimo vaizduoja įspūdingą dramblio atvaizdą. Dramblys yra Afrikos simbolis, reprezentuojantis didybę, išmintį ir ilgaamžiškumą.
  2. Aukštos kokybės sidabras: Pagaminta iš 99.9% gryno sidabro, ši moneta yra ne tik vertinga investicija, bet ir nuostabus kolekcinis daiktas.
  3. Ribotas tiražas: Moneta išleista ribotu tiražu, todėl jos vertė laikui bėgant gali tik didėti. Tai puiki proga papildyti savo kolekciją arba pradėti investuoti į tauriuosius metalus.
  4. Detalus darbas: Kiekviena moneta yra pagaminta su didžiausiu tikslumu ir dėmesiu detalėms, todėl dramblio atvaizdas yra nepaprastai detaliai išraižytas, pabrėžiant jo galingumą ir eleganciją.
  5. Apsauginis dėklas: Kiekviena moneta yra supakuota į specialų apsauginį dėklą, kuris padeda išlaikyti jos kokybę ir apsaugoti nuo pažeidimų.

Apie Somalio Dramblys seriją:

Somalio Dramblys serijos monetos yra vienos iš populiariausių kolekcininkų tarpe visame pasaulyje. Kiekvienais metais išleidžiamos monetos dizainas yra atnaujinamas, o jų unikalus dizainas ir ribotas tiražas daro jas itin geidžiamomis.

Puiki dovana:

Ši 1 oz. Somalio Dramblys sidabrinė moneta 2023 metų leidimo yra puiki dovana tiek monetų kolekcininkams, tiek tiems, kurie vertina išskirtinius ir vertingus daiktus. Tai gali būti ypatinga proga įamžinti svarbų gyvenimo įvykį ar tiesiog padovanoti ypatingą ir vertingą dovaną artimam žmogui.

Užsisakykite dabar ir pridėkite šią išskirtinę monetą į savo kolekciją arba investuokite į vertingą tauriojo metalo gaminį!

 

4o