✓ Turime vietoje!

1 oz. Kinijos Panda sidabrinė moneta 2024

39.05 

Turime

Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Produkto aprašymas:

Pavadinimas: 1 oz. Kinijos Panda sidabrinė moneta 2024
Medžiaga: Grynas sidabras (99.9% grynumo)
Svoris: 1 oz (31.1 g)
Skersmuo: 40 mm
Metai: 2024
Kilmės šalis: Kinija
Nominalas: 10 juanių

Prekės ypatybės:

  1. Unikalus dizainas: Ši nuostabi 1 oz. sidabrinė moneta 2024 metų leidimo vaizduoja mielą ir detaliai išraižytą pandos atvaizdą. Panda yra Kinijos nacionalinis simbolis, kuris pasaulyje vertinamas dėl savo švelnumo ir taikumo.
  2. Aukštos kokybės sidabras: Pagaminta iš 99.9% gryno sidabro, ši moneta yra ne tik vertinga investicija, bet ir nuostabus kolekcinis daiktas.
  3. Ribotas tiražas: Moneta išleista ribotu tiražu, todėl jos vertė laikui bėgant gali tik didėti. Tai puiki proga papildyti savo kolekciją arba pradėti investuoti į tauriuosius metalus.
  4. Detalus darbas: Kiekviena moneta yra pagaminta su didžiausiu tikslumu ir dėmesiu detalėms, todėl pandos atvaizdas yra nepaprastai detaliai išraižytas, pabrėžiant jos grakštumą ir žavesį.
  5. Apsauginis dėklas: Kiekviena moneta yra supakuota į specialų apsauginį dėklą, kuris padeda išlaikyti jos kokybę ir apsaugoti nuo pažeidimų.

Apie Kinijos Panda seriją:

Kinijos Panda serijos monetos yra vienos iš populiariausių kolekcininkų tarpe visame pasaulyje. Kiekvienais metais išleidžiamos monetos dizainas yra atnaujinamas, o jų unikalus dizainas ir ribotas tiražas daro jas itin geidžiamomis.

Puiki dovana:

Ši 1 oz. Kinijos Panda sidabrinė moneta 2024 metų leidimo yra puiki dovana tiek monetų kolekcininkams, tiek tiems, kurie vertina išskirtinius ir vertingus daiktus. Tai gali būti ypatinga proga įamžinti svarbų gyvenimo įvykį ar tiesiog padovanoti ypatingą ir vertingą dovaną artimam žmogui.

Užsisakykite dabar ir pridėkite šią išskirtinę monetą į savo kolekciją arba investuokite į vertingą tauriojo metalo gaminį!